Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Autorizovaný prodejce a servis PRO-DOMA, SE

Prodej a servis

Společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) provádí údržbu, záruční a pozáruční servis všech strojů a přístrojů, které si u nás zakoupíte. Jako servisní organizace držíme výhradní zastoupení a poskytujeme autorizovaný servis a dodávky náhradních dílů, příslušenství a spotřebního materiálu značky ATIKA.

Díky síti poboček PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) ­– v Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové - obsluhujeme zákazníky po celé republice.

S výběrem vhodného typu stroje značky ATIKA s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z poboček společnosti PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové. Zde se také můžete informovat o možnostech předvedení stroje.

Stavební míchačky, ruční míchadla, odvlhčovače a zahradní program ATIKA nabízíme také na našem e-shopu.

PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) Prodej, pronájem a servis stavební techniky PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) Prodej, pronájem a servis stavební techniky

 

Poptávka

aaa